Chata
Domy

4i kvalitná a udržiavaná stavba RD v obci Častkovce, 1633m2

Cena:
189 900,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Obec: Častkovce
Ulica: Častkovce
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 250 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 325
  

Popis nehnuteľnosti:

„ odporúčame vidieť – kvalitná stavba, ktorá kúpou voľna“

Na predaj ponúkame kvalitnú stavbu rodinného domu ku ktorej prislúcha pôvodný RD (čiže sa jedná o dva domy) v obci Častkovce vzdialený cca 7 km od Nového Mesta nad Váhom, od diaľničného privádzača cca 10 km a z Bratislavy cca 100 km.

Novší dom postavený v 80. rokoch minulého storočia, kondične vo veľmi dobrom a udržiavanom stave z kvalitatívne dobrých materiálov: železobetónové základy a taktiež všetky deky a vence na každom poschodí, celá stavba z pálených tehlo-blokov, strecha – sústava krovov s hliníkovým plechom. Čiastočne podpivničený dom sa dispozične delí na dve nadzemné podlažia: 1. NP má vstupnú verandu a priestrannú halu so schodiskom na povalu a do pivnice, obývaciu izbu, spálňu, kuchyňu s komorou a sanitu. Druhé NP sa delí na dve priestranné spálne, balkón s výhľadom na slnečný pozemok a podkrovná časť – povala prepojená s druhým domom.
Druhý pôvodný dom z medzivojnového obdobia môže slúžiť napr. na podnikanie, prípadne je vhodný na rekonštrukciu a rozšíriť tak obytnú plochu o dve spálne, kuchyňu, komoru, sanitu a prepojovaciu verandu – gánok.
Nehnuteľnosť napojená na kompletné inžinierske siete s vlastnou kopanou studňou má na slnečnom rovinatom pozemku ďalšie prístavby, ktoré slúžia ako letná kuchyňa, dielňa, technické miestnosti a pivnica na ovocie a zeleninu.
Ostatnú časť pozemku tvorí útulné nádvorie – oddychová zóna s altánkom, krbom a peknou výsadbou, veľká záhrada s ovocnými stromami a miestom na sebarealizovanie s celkovou výmerou pozemku 1633m2.
Umiestnený v tichej lokalite s takmer kompletnou občianskou vybavenosťou v obci Kočovce. V okolí pekná príroda, veľa lesov, lyžiarske stredisko Kalnica, rekreačné stredisko Zelená Voda a cca 10 min. autom do okresného mesta Nové Mesto nad Váhom.

Dohoda na cene v prípade seriózneho záujmu, možná.

Uvedená cena nehnuteľnosti zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti.

V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie, nás neváhajte kontaktovať.

Pre bližšie informácie kontaktuje makléra:

makler
Tomáš Pekarovič
0905 180 435
pekarovic-ZVNC-domum.sk

Kontaktný formulár:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.