Chata
Domy

!!!ZNÍŽENÁ CENA!!! rodinný dom, Handlová

Cena:
129 990,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Prievidza
Obec: Prievidza
Ulica: Handlova - Parková
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 236 m2
Plocha pozemku: 818 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 269
  

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj dvojpodlažný, kompletne podpivničený rodinný dom na mierne svahovitom slnečnom pozemku 818m2 s inžinierskymi sieťami, hospodárskou budovou v takmer pôvodnom stave. Umiestnenie vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite, ul. Parková s výbornou dostupnosťou do centra mesta -5min chôdze a len s jedným priamym susedom / susedná parcela vo vlastníctve mesta, bez možnosti výstavby.
Domček s typickou architektúrou pre danú oblasť zo 70 rokov minulého storočia, jeho veľkosť a dispozícia má charakter skôr trojpodlažného rodinného domu so vstupom z nádvoria. Stavba z veľkej časti v pôvodnom, ale udržiavanom stave pripravená na rekonštrukciu podľa vlastných
predstav, prípadne možnosť využitia projektovej dokumentáciu na prestavbu celého domu od majiteľov.
Aktuálne sa nehnuteľnosť delí na obytnú časť - prvé a druhé nadzemné podlažie a technickú časť s garážou tvorí prvé podzemné podlažie s celkovou podlahovou plochou domu 236m2. Dispozícia 1NP: cez vstupnú verandu z nádvoria sa vchádza do centrálnej chodby a následne do dvoch priestranných izieb orientovaných na východ, kuchyne, komory, kúpeľne, samostatného WC a murovaného schodiska ktoré vedie do suterénu a podkrovia. Druhé NP tvorí vystavaná obytná časť v podkroví s chodbou, dvoma samostatnými izbami a teraskou s výhľadom na panorámu Handlovej a jej okolitej prírody. Sedlovou strechou vznikli tri podkrovné ,,miestnosti“, ktoré je možné využiť ako odkladací priestor, prípadne po rekonštrukcii ako súčasť obytných častí domu.
Do suterénu vedie schodisko z obytnej časti domu, kde sa nachádzajú 3 technické miestnosti, prepojovacia chodba a garáž so vstupom na nádvorie.
Dom postavený na kvalitných betónových základov - žiadne statické narušenie, obvodové múry ako aj priečky z pálenej tehly, podkrovie z kvádrov, stropy v suteréne betónové a v obytných častiach palachové, strecha v dobrom stave s pálenou strešnou krytinou.
Pozemok je udržiavaný, zatrávnený s ovocnými stromami a hospodárskou budovou, kompletne oplotený s možnosťou vstupu autom priamo na nádvorie.
Nehnuteľnosť umiestnená v širšom centre mesta, v okolí kompletná občianska vybavenosť všetko pár min. chôdze.

Uvedená cena nehnuteľnosti, zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti.

V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie, nás neváhajte kontaktovať.

Pre bližšie informácie kontaktuje makléra:

makler
Tomáš Pekarovič
0905 180 435
pekarovic-ZVNC-domum.sk

Kontaktný formulár:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.