Chata
Domy

Bývajte v novom - 2i 59m2 byt v štádiu na kľúč - Tren. Stankovce, vlastné parkovanie

Cena:
96 500,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Trenčianske Stankovce
Ulica: Veľké Stankovce
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 59 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 211
  

Popis nehnuteľnosti:

Na predaj posledné dva byty 52m2 a 59m2.

Ponúkame na predaj pokojné bývanie v dvojizbovom byte, v novostavbe rodinného domu s troma bytovými jednotkami, vlastným parkovaním v uzatvorenom dvore s miestom na odpočinok.

Nehnuteľnosť umiestnená v tesnej blízkosti mesta Trenčín, v lokalite Trenčianske Stankovce, časť Veľké Stankovce. Kľudná časť obce s výbornou dostupnosťou do okolitých miest, ako aj na diaľnicu.

Byt sa nachádza v dvojpodlažnom dome, ktorý prešiel rekolaudáciou a kompletnou prestavbou ako interiéru, tak i celého exteriéru a vznikol tak uzatvorený objekt rodinného bývanie.

Na predaj sa ponúka plnohodnotný bezbariérový dvojizbový byt, umiestnený na prízemí domu s vlastným hlavným vstupom z nádvoria a dispozíciou: vstupná chodba, obývacia izba spoločná s kuchyňou a jedálenskou časťou, samostatná priestranná spálňa so šatníkom a sanita.

Nehnuteľnosť prešla počas dvoch rokov kompletnou a kvalitnou rekonštrukciou, odkopané odizolované základy, podrezané múry proti vlhkosti, kompletná zmena dispozície, nadstavba jedného podlažia s novou strechou, kompletné nové všetky prípojky, všetky rozvody elektriny, vody, odpadov, plynu a kúrenia, okná, dvere, zateplenie, fasáda, interiérové omietky, podlahy, obklady, dlažby, kamerové zabezpečenie, video vrátnik a iné. Nakoľko sa byt ponúka v štádiu na kľúč tak súčasťou je aj kuchynská linka, interiérové dvere, plávajúce podlahy a dokončená sanita.
Vonkajšok objektu má kompletné terénne úpravy, prístupovú cestu, chodníky a parkovacie miesta z dlažobných kociek, trávnaté plochy, elektrickú bránu, garážové státie a iné.

Súčasťou ceny bytu je aj predaj pozemku - parkovacieho miesta a doživotné právo užívania celého pozemku - súkromného nádvoria. Do budúcna možnosť kúpi parkovacieho státia vo veľkoplošnej garáži.

Nakoľko sa jedná o novostavbu energetického domu, tak celkové mesačné náklady sa odhadujú do 100€ na bytovú jednotku, bez žiadnych ďalších investícii.


V prípade seriózneho a vážneho záujmu dohoda na cene možná.

Uvedená cena nehnuteľnosti, zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti.

V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie, nás neváhajte kontaktovať.

Pre bližšie informácie kontaktuje makléra:

makler
Tomáš Pekarovič
0905 180 435
pekarovic-ZVNC-domum.sk

Kontaktný formulár:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.