Chata
Domy

Dvoj dom v centre Kočoviec, slnečný pozemok 1000m2, kúpou voľný

Cena:
55 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Obec: Kočovce
Ulica: Kočovce
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 1000 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 182
  

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj dva staršie rodinné domy, ktoré sú postavené za sebou a tvoria tak jeden celok spolu s dvoranom, ktorý sa nachádza na konci dvora ako tretí dom v poradí. Dvoran, ktorý je podielovým spoluvlastníkom prístupovej cesty má zabezpečený aj svoj vlastný prístup zo zadnej strany, čiže spoločný dvor viac menej nevyužíva ako prechod.

Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Kočovce, ktorá je vzdialená od okresného mesta Nové Mesto n/V cca. 5km, od diaľničného privádzača a rekreačnej oblasti zelená voda cca. 4km. Obec disponuje kompletnými inžinierskymi sieťami a nehnuteľnosť je na všetky aj napojená. Na pozemku sa nachádza aj stará žumpa a dve výdatné studne.

Predný dom bol postavený z kombinácie pálenej a nepálenej tehly na kvalitných betónových základoch so zastavanou plochou cca. 100m2. Dispozične sa skladá z dvoch obytných miestností, kuchyne, komory a pristavenej verandy v ktorej vznikla sanita, technická miestnosť s plynovým kotlom - ústredne kúrenie a prepojovacia chodba. Domček má menenú strešnú krytinu približne pred približne 35rokmi za pozinkovaný plech, kedy bola vybudovaná aj prístavba. Ostatok domu je viac menej v pôvodnom, ale udržiavanom stave.

Zadný domček sa dispozičné skladá z obytnej časti, kde bola kuchyňa, jedna izba a priestranná komora. A hospodárskej miestnosti, ktorá aktuálne slúži ako technická miestnosť. Celková zastavaná plocha zadného domu je približne 85m2 a je do neho privedená len ele.. Zadný dom je dlhodobo v pôvodnom stave a slúži skôr ako technické zázemie pre celú nehnuteľnosť.

Na slnečnom, rovinatom a priestrannom pozemku sa nachádza jedna hospodárska budova, ovocný sad a dostatok miesta na prípadnú realizáciu oddychovej časti.

Domček je umiestnený v centre obce s dobrou dostupnosťou počas celého roka. Neďaleko zástavka SAD, v obci sa nachádza takmer kompletná občianska vybavenosť, viacero obchodov, zdravotné centrum, škola a iné.

Dohoda na cene v prípade seriózneho záujmu, možná.

Uvedená cena nehnuteľnosti, zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti.

V prípade záujmu o obhliadku

Pre bližšie informácie kontaktuje makléra:

makler
Tomáš Pekarovič
0905 180 435
pekarovic-ZVNC-domum.sk

Kontaktný formulár:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.