Chata
Domy

4i RD v slnečnej doline Krivosúd - Bodovka, pozemok 674m2,

Cena:
62 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Krivosúd-Bodovka
Ulica: Krivosúd-Bodovka
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 177
  

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj vidiecky 4i rodinný dom v obci Krivosúd - Bodovka len 5 km od Beckova, od Trenčína, Nového Mesta nad Váhom, rekreačnej oblasti Zelená Voda a diaľničného privádzača 11 km, z Bratislavy 100 km. Menšia podhorská obec leží na úpätí Považského Inovca a Váhu, ponúka svojim obyvateľom základnú občiansku vybavenosť s miestnym vodovodom a elektrinou.
Dom postavený z kombinácie pálenej a nepálenej tehly na kvalitných betónových základoch, na pozemku 674m2 - elektrina, vlastná výdatná kopaná studňa, žumpa a príprava na vodovod.
Dispozícia domu: 3 samostatné izby, kuchyňa, priechodná miestnosť, kúpeľňa, samostatné WC, prepojovacia chodba a komora so schodiskom na povalu, kde sa nachádzajú dva veľkoplošné priestory. Jeden má drevené palachové stropy ako aj podlahu s vnútornými omietkami. Druhý priestor má poctivú železobetónovú podlahu (strop v prízemí) a priznané krovy. Tieto priestory po rekonštrukcii je možné využiť ako ďalšie obytné plochy domu. Nehnuteľnosť viac menej v pôvodnom stave s betónovými podlahami, pôvodnými drevenými oknami a prvkami. V zadnej časti dome je garáž, technická miestnosť a pôvodná spevnená betónová plocha, kde stále dielňa.
Domček nie je podpivničený, ale na pozemku sa nachádza klenbová murovaná pivnica vo svahu pozemku, ktorá sa dá pekne zrekonštruovať na vinnú pivnicu prípadne na uskladnenie ovocia a zeleniny. Majitelia dom kompletne vysťahovali, odstránili prístavy a pozemok vyčistili.
Domček je umiestnený v centre obce s dobrou dostupnosťou počas celého roka. Neďaleko zástavka SAD, v obci sa nachádza základná občianska vybavenosť. V letnom období možnosť prechádzok, zber húb, lesných plodov na čerstvom vzduchu v okolitých lesoch. V zimnom období možnosť bež-kovania, lyžovania v neďalekej Kalnici.

Majitelia ponúkajú odstránenie stavby na ich náklady a je tak možné kúpiť len pozemok.

Dohoda na cene v prípade seriózneho záujmu, možná.

Uvedená cena nehnuteľnosti, zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti.

V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie, nás neváhajte.

Pre bližšie informácie kontaktuje makléra:

makler
Tomáš Pekarovič
0905 180 435
pekarovic-ZVNC-domum.sk

Kontaktný formulár:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.