Chata
Domy

"ZNÍŽENÁ CENA" veľký 3+1i byt so záhradou v dobovej vile v Novom Meste nad Váhom.

Cena:
114 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Obec: Nové Mesto nad Váhom
Ulica: Bernolákova
Kategória: Byty
Druh: 4 izbový byt
 
Podlahová plocha: 134 m2
Stav objektu: pôvodný stav
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 175
  

Popis nehnuteľnosti:

Dávam do ponuky „ exkluzívne“ na predaj byt v prízemí, rodinného typu, v dobovej vile na Bernolákovej ulici, v užšom centre Nového Mesta nad Váhom. Jedná sa o stavbu z r. 1932, ktorá má svoju atmosféru, svoj charakter, a týmto osloví aj svojho nového, náročnejšieho majiteľa.
Architektonicky zaujímavá, udržiavaná stavba postavená z pálenej tehly, hrubé obvodové múry, ktoré udržujú príjemnú klímu počas letných mesiacov, základy z kameňa a betónu, tehlové priečky, strecha je plechová, fasáda z brizolitu. Dva rovnocenné byty na prízemí a poschodí, v podkroví sú povalové priestory a v zadnej časti podkrovia manzardový byt. Ponúkaný 3i+1 byt na predaj je v prízemí, o výmere 134 m2, má tri veľké priechodné izby situované na južnú stranu do ulice, kuchyňa, kúpeľňa, Wc a chodba, sú orientované na sever, do záhrady. Do bytu sa vchádza z pravej strany pozemku samostatnou bránou, zadným vchodom. V zadnej časti vila ponúka zaujímavý exteriérový priestor - terasu, kde je možné relaxovať, alebo ho prakticky využiť ,nakoľko je chránený pred dažďom. V zadnej časti bytu je ďalšia kuchyňa, izba a kúpeľňa, ktoré boli pôvodne využívané pre ubytovanie personálu. Túto samostatnú časť môže nový majiteľ využiť aj na prenájom, nakoľko má svoj vlastný vstup z ľavej strany vily, spoločným vchodom na schodište. Byt je v pôvodnom, ale udržiavanom stave po dobrých majiteľoch, v izbách sú pôvodné drevené parkety, v kuchyni lino, v kúpeľniach keramická dlažba. Radiátory sú plechové, okná pôvodné drevené kastlové, kúrenie zabezpečené plynovým kotlom, ohrev vody plynovým prietokovým ohrievačom ,dom napojený na mestskú kanalizáciu. V suteréne spoločné priestory, pivnica na zeleninu a veľký odkladací priestor. Z vonkajšej strany vchod do menšieho skladu s náradím. Tento krásny priestranný byt je možné ihneď obývať, je vhodný pre veľkú rodinu s deťmi, alebo aj rodinu dvojgeneračnú. Rekonštrukciou a úpravou bytu získa nový majiteľ príjemné a pohodové bývanie podľa svojich predstáv v centre mesta, kde je všetko blízko, škola, škôlka, nemocnica, pošta, štadión, parky, obchodné reťazce Lidl a Kaufland. K bytu patrí aj záhrada o výmere 276 m2, kde sú rodiace ovocné stromy a skleník. Je tu priestor aj na zeleninovú záhradu, bazén, altánok, či garáž. Táto nehnuteľnosť je vzdialená cca 4 km od diaľničného privádzača, cca 27 km od Trenčína, cca 25 km od Piešťan, cca 104 km od Bratislavy. Mesto Nové Mesto nad Váhom má komplexnú občiansku vybavenosť, je tu priemyselný park, široké možnosti pracovného uplatnenia. V okolí krásna príroda pohoria Považský Inovec a Javorina, hrady Beckov, Tematín a Čachtice. Blízka rekreačná zóna Zelená voda a kúpele Piešťany.
Ponúkaná nehnuteľnosť určite osloví ľudí, ktorí hľadajú niečo nevšedné, čo sa nepredáva „každý deň“, ľudí, ktorí majú svoj štýl a budú s touto dobovou stavbou stotožnení.
V prípade vážneho záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Dohoda na cene v prípade seriózneho záujmu možná.

Uvedená cena nehnuteľnosti zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti

Pre bližšie informácie kontaktuje makléra:

makler
Jaroslava Ševčíková
0918 242 775
sevcikova-ZVNC-domum.sk

Kontaktný formulár:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.