Chata
Domy

Nové ubytovacie zariadenie 153m2 Trenčianskych Stankovciach

Cena:
8,00 €/deň
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Trenčín
Ulica: Trenčianske Stankovce
Kategória: Byty
Druh: 5 a viac izbový byt
 
Podlahová plocha: 153 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 167
  

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom novostavbu - samostatné poschodie pre ubytovanie Vašich zamestnancov v pekných, nových a slnečných priestoroch. Budova umiestnená v okrajovej časti dediny Trenčianske Stankovce, má ľahký prístup z hlavnej tepny cez región Trenčín a od diaľničného privádzača vzdialená cca 3km. Obec ponúka rozsiahlu občiansku vybavenosť s výbornou dostupnosťou do okolitých miest, obcí, firiem, priemyselných parkov a mesta Trenčín.

Budova ako aj celý areál je pod kamerovým systémom, kompletne oplotená a osvetlená s parkovacími miestami a vchod do budovy je samostatný uzamykateľný.
Ubytovacia kapacita jedného podlažia z dvoch s výmerou 153m2 je max. 19 ľudí a dispozične sa jedná o 4 samostatné nepriechodné izby so štyrmi posteľami, jedna izba s troma posteľami, spoločenská miestnosť, kuchynka, pánske a dámske toalety, kúpeľňa s dvoma sprchovacími kútmi, miestnosť pre upratovačku a uzamykateľná vstupná chodba s balkónom.
Majiteľ ponúka v cene nájmu zariadenie: izby s posteľami a skriňami, kuchyňa so spotrebičmi, práčka, zariadená spoločenská miestnosť s TV, pre každého ubytovaného pokrievky s obliečkami a uterák s osuškou.
V cene nájmu sú taktiež poskytované služby: kompletné energie, upratovanie priestorov 3x týždenne, internet, TV pripojenie a parkovacie miesta pred budovou.

Ponúkame viacero variant prenájmu:

- prenájom celého podlažia s kapacitou 19 lôžok - ubytovaných s kompletnými službami a zariadením za cenu 8€ / noc / 1os.

- dlhodobý prenájom jednej izby s kapacitou 4 alebo 3 lôžok - ubytovaných s kompletnými službami, zariadením a využívaním spoločných priestorov za cenu 10€ / noc / 1os.

- prenájom jednotlivého lôžka v izbe, pre jedného ubytovaného s kompletnými službami, zariadením a využívaním spoločných priestorov za cenu pri dlhodobom najme 12€ / noc / 1os.

Ceny sú určené bez DPH


Uvedená cena nehnuteľnosti, zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti.

V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie, nás neváhajte kontaktovať.

Pre bližšie informácie kontaktuje makléra:

makler
Tomáš Pekarovič
0905 180 435
pekarovic-ZVNC-domum.sk

Kontaktný formulár:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.