Chata
Domy

DOMUM - Predaj zariadenia pre seniorov, Hrubá Strana

Cena:
dohodou
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Obec: Bzince pod Javorinou
Ulica: Hrubá Strana
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 530 m2
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 157
  

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj obecnú budovu umiestnenú na upätí lesa s krásnym výhľadom na Biele Karpaty, priľahlé doliny a okolitú prírodu. Budova sa nachádza v dedinke Hrubá Strana ktorá tvorí časť Bziniec pod Javorinou s dobrou dostupnosťou z okolitých miest a obcí počas celého roka.
V okolí sa nachádza krásna príroda, veľa turistických chodníkov s možnosťou prechádzok, zberu húb a lesných plodov. V zimnom období možnosť využiť lyžiarske stredisko Javorina, kde sa nachádzajú bežecké trate a známa Holubyho chata.

Objekt sa ponúka pre seriózneho záujemcu so skúsenosťami v oblasti sociálnych služieb pre seniorov. Za týmto účelom by obecné zastupiteľstvo tak i občania radi objekt predali, serióznemu záujemcovi za obojstranne výhodných podmienok. Samotná hodnota nehnuteľnosti by sa určila na základe znaleckého posudku a predaj by ,,šiel“ cez verejné obstarávanie - obchod.

Stredisko a jeho využitie bolo v minulosti viac krát menené, aktuálne obec priestory prenajíma na rekreačno-ubytovacie zariadenie a za týmto účelom bola aj budova v minulosti zrekonštruovaná.
Nachádza sa tu 10 izieb s kapacitou 35 lôžok, kuchyňa s jedálňou ktorá aktuálne vyhovuje kapacitám, spoločenská miestnosť, dostatočne široké chodby a schodisko vedúce na povalu. Pod budovou sa nachádzajú pivničné priestory. Pozemok s celkovou výmerou 1924m2 má viacero trávnatých plôch, posedenie s krbom a detským ihriskom, parkovacie miesta a technickú garáž.

Nový majiteľ bude mať možnosť objekt zrekonštruovať podľa vlastných predstáv s využiteľnosťou len pre sociálne služby pre seniorov ako napr. ubytovanie a pomoc pri odkázanosti na pomoc inej fyzickej osoby, sociálne poradenstvo, sociálna rehabilitácia, stravovanie, pracovná terapia, záujmová činnosť pre ubytovaných a iné.

Cely koncept využiteľnosti, rekonštrukcie a podmienok nájmu zariadenia pre seniorov by sa odsúhlasoval so zastupiteľstvom, ktoré rado uvíta všetky návrhy na zlepšenie danej lokality a života v obci.

V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie, nás neváhajte kontaktovať.

Pre bližšie informácie kontaktuje makléra:

makler
Tomáš Pekarovič
0905 180 435
pekarovic-ZVNC-domum.sk

Kontaktný formulár:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.