Chata
Domy

DOMUM - Investičná príležitosť - 20 ročný priemyselný areál Interx PLUS

Cena:
2 525 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Trenčín
Ulica: Zlatovská
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 3722 m2
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 153
  

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj priemyselný areál v jednej z priemyselných zón Trenčína, priamo pri hlavnej tepne ul. Zlatovská s výbornou dostupnosťou pre zákazníkov, ale aj pre kamiónovú dopravu, cca. 3km od diaľničného privádzača a centra krajského mesta, cca. 120km od Bratislavy, cca 80 km od Žiliny a cca. 15km od hraníc s Českou republikou.

Celý areál sa rozprestiera na samostatnom pozemku o výmere 5.432m2 s kompletnými inžinierskymi sieťami, umiestený v centre priemyselnej zóny s výbornou dostupnosťou pre zákazníkov a obchodných partnerov.

Gro areálu Interx PLUS sa skladá z dvojpodlažnej administratívnej budovy, so zastavanou plochou 473m2 a s úžitkovou plochou až 805m2, centrálneho veľkoplošného skladu s úžitkovou plochou 2190m2, murovanej budovy (výrobno-skladové priestory) so zastavanou plochou 372m2, príručného skladu 140m2, zastrešenej časti pre suché ,,zásobovanie“ s výmerou 445m2, murovanej prístavby so sociálnym zázemím, skladom a dvoma garážami pre osobné automobily a pri vjazde sa nachádza vstupná vrátnice.

Majitelia pri výstavbe na ničom nešetrili a všetko budovali z kvalitatívne vyšších materiálov a technológii. Areál je kompletne oplotený a zabezpečený kamerovým systémom, elektrické brány a rampy ovládané na diaľku - jedna s možnosťou ovládanie cez telefón, celý areál vyasfaltovaný. Administratívna budova kompletne murovaná, bez nutných ďalších investícii, výťahu a služobného bytu. Hlavný sklad na betónových základoch so 170. pilótami, kompletne zateplený a so vstupom pre kamión, dostatočné sociálne zázemie pre zamestnancov, serverovne, grafické štúdio, všetko zaradenie a vybavenie administratívnej budovy v cene.
Technické vybavenie: truktúrovaná kabeláž (LAN) a kancelárska technika, klimatizačné zariadenie, poplašný systém na hlásenie narušenia (PSN), systém priemyselnej televízie (CCTV), elektrická požiarna signalizácia (EPS), prípojka NN s príkonom: Pi=41 KW , Ps=28,7 KW, prípojka „ slaboprúd“, infražiariče na vykurovanie skladov plynom, kotolňa na vykurovanie admin. budovy plynom/

Dispozícia administratívnej budovy:
- prízemie: vstupná prijímacia hala so salónikom pre sekretárku, veľkoplošný showroom, jeden menši showroom so 4 kanceláriami, sklad, kuchynka, sanita a výťah
- prvé nadzemné podlažie: veľkometrážny 2i služobný byt 81m2, 6 kancelárii, priestranná zasadačka, sklad - serverovňa, sociálne zariadenie a chodba s dvoma schodiskami

Hlavný sklad tvorí veľkoplošný otvorený priestor z nosnej oceľovej konštrukcie, ktorý je aktuálne predelený sadrokartónovou priečkou a je tak vytvorená výrobná časť s kanceláriou pre majstra - toto je však možné zdemontovať. Hlavný sklad ma v jednej časti samonosné podlažie a jeho výmera je 2 x 113m2, v zadnej časti je vstupná brána do zadného murovaného skladu 372m2, ktorý má možný vstup z vedľajšieho areálu.

Príručný sklad 140m2 tvorí jeden funkčný zastrešený celok s hlavným skladom a so zastrešeným manipulačným priestorom o celkovej zastavanej ploche 2866m2.

Murovaná prístavba sa dispozične skladá zo sociálneho zázemia pre zamestnancov, drobného skladu a dvoch garáží pre osobné automobily s celkovou zastavanou plochou 123m2.

Objekt má veľký potenciál využitia, v okolí veľa podnikateľov a firiem, ktorí by mohli v budúcnosti slúžiť ako obchodný partneri. Trenčín ako aj okolité mesta majú dlhoročné rozvíjajúce podnikateľské zázemie a dobré umiestnenie v rámci regiónu. Bezproblémový prístup aj pre kamióny počas celého roka, pár minút od diaľničného privádzača.

Dohoda na cene v prípade seriózneho záujmu, možná.

Uvedená cena nehnuteľnosti, zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti.

V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie, nás neváhajte kontaktovať.

Pre bližšie informácie kontaktuje makléra:

makler
Tomáš Pekarovič
0905 180 435
pekarovic-ZVNC-domum.sk

Kontaktný formulár:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.