Chata
Domy

DOMUM - Krásna 4i vilka v pôvodnom stave, Trnava - Spiegelsal

Cena:
234 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Trnava
Ulica: Františka Veselovského
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 130 m2
Plocha pozemku: 624 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 141
  

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú vilku na rovinatom slnečnom pozemku 624m2, kompletné inžinierske siete s vlastnou studňou a technickou miestnosťou. Umiestnenie vo vyhľadávanej lokalite Spiegelsal - ul. Františka Veselovského s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale aj ,,výpadovky“ z mesta.
Domček s architektonickými prvkami pripomína vilku z obdobia po druhej sv. vojne, jeho veľkosť a dispozícia má charakter skôr dvojpodlažného rodinného domu so vstupom z nádvoria. Prízemie domu je možné dispozične zmeniť na priestrannú kuchyňu s jedálňou a výstupom na terasu, ktorá by bola nad terénom nádvoria, dve veľké izby otočené do ulice majú pekné vysoké stropy a sú prepojené dvojkrídlovými dverami, súčasťou prízemia je aj sanita. Zo vstupnej chodby vedie schodisko na druhé poschodie, kde sa nachádzajú dve izby, jedna menšia miestnosť, ktorá môže slúžiť ako sanita a z chodby sa vychádza na menšiu terasku. Členitou strechou vznikli dve podkrovné miestnosti, ktoré je možné využiť ako odkladací priestor, prípadne po rekonštrukcii ako súčasť obytných častí domu.
Nehnuteľnosť je čiastočné podpivničená cca z 1/3 so vstupom z hlavnej chodby.
Dom postavený na kvalitných betónových základov - žiadne statické narušenie, obvodové múry ako aj priečky z pálenej tehly, stropy z palachu a strecha členitá na ktorej je pálená krytina. Celý dom je viac menej v pôvodnom, ale zachovalom stave s viacerými drevenými prvkami, po slušných majiteľoch. Všetky vnútorné omietky boli osekané, čim sa ušetria náklady pre budúceho majiteľa pri rekonštrukcii.
Pozemok je udržiavaný a zatrávnený, kompletne oplotený s možnosťou vstupu s menším autom. Nehnuteľnosť umiestnená v dlhodobo vyhľadávanej lokalite s dobrou dostupnosťou do centra, v okolí kompletná občianska vybavenosť všetko pár min. chôdze.

Uvedená cena nehnuteľnosti, zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti.

V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie, nás neváhajte kontaktovať.

Pre bližšie informácie kontaktuje makléra:

makler
Tomáš Pekarovič
0905 180 435
pekarovic-ZVNC-domum.sk

Kontaktný formulár:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.