Chata
Domy

DOMUM – bývanie a biznis v jednom - rodinný dom na veľkom pozemku v Piešťanoch,1802 m2.

Cena:
165 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Piešťany
Obec: Piešťany
Ulica: Piešťanská
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 1802 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 121
  

Popis nehnuteľnosti:

Dávam do pozornosti ľudom, ktorí chcú mať svoje podnikanie a bývanie ako sa hovorí „POD JEDNOU STRECHOU“!
Ponúkam krásny pozemok o výmere 1802 m2 s menším rodinným domom v širšom centre mesta Piešťany. Tento pozemok je vhodný pre podnikavých ľudí, kde je možné v prednej časti vybudovať priestory pre firmu a v zadnej časti je dostatok miesta pre vytvorenie pohodového bývania v rodinnom dome, s veľkou záhradou, garážou, altánkom a bazénom. Samozrejme je tu veľa iných možností, ako využiť tento grandiózny priestor, ktorý tento pozemok ponúka.
Nehnuteľnosť na pozemku postavená v r. 1962, z pálenej tehly, strecha menená v r. 2014 plechová, okná a dvere vymenené za plastové. Situačne skladá sa z dvoch izieb a kuchyne, v zadnej časti bola dobudovaná bezberiérová kúpelňa a Wc. Ďalej je pristavená daľšia izba a kuchyňa. Vykurovanie je riešené plynovým kotlom, je možné kúriť aj tuhým palivom.V ľavej časti je dielňa, pivnica na zeleninu, letná kuchyňa a kúpelňa s Wc. Všetky priestory sú pripojené na mestskú kanalizáciu, elektrinu a vodu.
Pozemok pokračuje záhradou, kde sú rodiace ovocné stromy, jabloň, slivky, broskyňa a orech. Asi v strede pozemku je vyvedená prípojka elektriny a vlastná studňa s čerpadlom.
Táto nehnuteľnosť sa nachádza cca 5 km od diaľničného privádzača, 35 m od Trnavy, 81 km od Bratislavy, cca 28 km od Nového Mesta nad Váhom, cca 51 km od Trenčína. Mesto Piešťany ma širokú občiansku vybavenosť, je tu možnosť relaxu a oddychu v kúpeľnej zóne. V okolí krásna príroda, s možnosťou športových aktivít v letných aj zimných mesiacoch. Blízke Nové Mesto nad Váhom a Trnava poskytujú dostatok pracovných a podnikateľských príležitostí, v rôznych smeroch, no najmä v oblasti strojárskeho a automobilového priemyslu.


Dohoda na cene v prípade seriózneho záujmu možná.

Uvedená cena nehnuteľnosti zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti.

V prípade seriózneho záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Pre bližšie informácie kontaktuje makléra:

makler
Jaroslava Ševčíková
0918 242 775
sevcikova-ZVNC-domum.sk

Kontaktný formulár:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.