Chata
Domy

Polyfunkčná budova v priemyselnej zóna Stará Tura – Chirana

Cena:
2 083,00 €/mesiac
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Obec: Stará Turá
Ulica: Stará Turá
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 280 m2
ID inzerátu: 115
  

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívny administratívny objekt v priemyselnom parku Chirana - Stará Turá. Zastavaná plocha budovy je 320m2, úžitková plocha 280m2 a celý objekt má plochu približne 1700m2 s dostatočným parkovacím státím a možnosťou nakládky a vykládky tovaru.
V budove sa nachádza vstupná hala s recepciou 34m2, rokovacia miestnosť 13m2, zasadačka - školiaca miestnosť 63m2, kancelárske priestory 85m2, sklad so samostatným vstupom 40m2 a k dispozícií je aj kuchynka s potrebným vybavením, technická miestnosť (kotolňa, server), oddelené toalety (aj pre handicapovaných).
Objekt je murovanej konštrukcie so zateplením, má vlastné vykurovanie riešené plynovým kotlom a slnečnými kolektormi, pripojený je na všetky inžinierske siete s vlastným meraním, štrukturovaná kabeláž PC siete v celej budove, alarm a 24hod. strážna služba. V prípade záujmu je možné využiť aj priľahlé bunky na administratívne, prípadne skladovacie účely.
Priestory je možné využiť ako školiace, obchodno-marketingové stredisko, distribučné stredisko, inžinieringovú, projektovú kanceláriu, výskumno-vývojové stredisko, servisné centrum, jazykovú školu, zdravotné stredisko, zubnú ambulanciu, finančné centrum a pod..

Cena mesačného prenájmu 2083€ + energie a DPH.

Pri dlhodobom prenájme dohoda na cene, možná.

V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie, nás neváhajte kontaktovať.

Pre bližšie informácie kontaktuje makléra:

makler
Tomáš Pekarovič
0905 180 435
pekarovic-ZVNC-domum.sk

Kontaktný formulár:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.