Chata
Domy

DOMUM – pekný stavebný pozemok v Zamarovciach pre náročných klientov, tichá lokalita

Cena:
101 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Zamarovce
Ulica: Pod Kopánky
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 731 m2
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 102
  

Popis nehnuteľnosti:

Dávam do ponuky na predaj pekný stavebný pozemok o výmere 731 m2, v dedinke Zamarovce na ulici Pod Kopánky, pri Trenčíne.
Tento pozemok je vzdialený cca 6 km od diaľničného privádzača, cca 28 km od Nového Mesta nad Váhom, cca 125 km od Bratislavy a cca 25 km od Dubnice nad Váhom. Nehnuteľnosť sa nachádza v kľudnej zastavanej časti rodinných domov, kde už neprebieha žiadna výstavba. Nakoľko sú v okolí všetky domy dokončené, stavebný ruch je už minulosťou.
Pozemok je čistý, zatrávnený a udržiavaný, pripravený pre výstavbu nového rodinného domu podľa predstáv nového majiteľa. V prednej časti pozemku sú dovedené všetky inžinierske siete. Kanalizácia sa bude napájať do dvoch rokov, momentálne sa rieši žumpou a septikom. Voda je prístupná 4 metre od hranice pozemku.
V Zamarovciach je základná občianska vybavenosť, v dosahu škôlka, potraviny, mäsňa. Kúsok autom je obchodný reťazec Lidl. Rekreačná zóna pri rieke Váh umožní tráviť voľný čas s rodinou a priateľmi na čerstvom vzduchu s možnosťou športových aktivít. V blízkosti okresné mesto Trenčín, vzdialené iba 4 km, poskytuje úplnú občiansku vybavenosť. Sú tu základné a viaceré stredné školy, Trenčianska univerzita. Mesto poskytuje široké možnosti pracovného uplatnenia, je tu aj priemyselný park. Disponuje aj pravidelnými týždennými aktivitami v oblasti kultúrneho a športového vyžitia.


Dohoda na cene v prípade seriózneho záujmu možná.

Uvedená cena nehnuteľnosti zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti.

V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Pre bližšie informácie kontaktuje makléra:

makler
Jaroslava Ševčíková
0918 242 775
sevcikova-ZVNC-domum.sk

Kontaktný formulár:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.