Chata
Domy

DOMUM - Záhradná murovaná chatka na pozemku v Čachticiach - Hliník 4

Cena:
16 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Obec: Čachtice
Ulica: Hliník 4
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 500 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 90
  

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám peknú záhradnú chatku na 5 árovom slnečnom pozemku v oplotenej záhradkárskej osade Hliník 4 v Čachticiach. Príjazd je po asfaltovej a kamenistej ceste priamo na pozemok, parkovanie je možné hneď vedľa pozemku.
Chatka je v dobrom a udržiavanom stave, situovaná na troch podlažiach. Pivnica má časť na uskladnenie ovocia a ďalšiu, na zeleninu. Na prvom podlaží je miestnosť slúžiaca ako kuchynka a zároveň časť na stolovanie, s možnosťou pripojenia sporáka na prenosnú plynovú bombu. Elektrina je riešená lokálne, napojením na batériu. Pitná voda je dovedená na pozemok priamo z čachtického vodného zdroja. V podkroví je odpočinková zóna s viacerými lôžkami na spanie a úložným priestorom. Z balkóna je krásny výhľad na široké okolie, do dediny, ale i na pohorie Považský Inovec. Vedľa chatky je vybudovaný priestor pre odpočinkovú časť s vonkajším krbom pre posedenie s rodinou a priateľmi. Sú tu vysadené okrasné dreviny a kríky, ktoré vytvárajú príjemný chládok v horúcich dňoch. Určite zaujmú ľudí, ktorí hľadajú únik pred ruchom veľkomesta a túžia po oddychu obklopení prírodou. Pred chatkou je úžitková časť pozemku, vysadené sú rodiace ovocné stromy broskyňa, čachtická slivka, ringloty a vinič. V dolnej časti pozemku je rad tvarovaných jabloní. Za chatkou je ešte dostatočný priestor na umiestnenie pieskoviska a preliezok pre deti. Možno táto chatka osloví aj rodičov, ktorí chcú deťom dopriať to, čo v minulosti zažili aj oni, a užili si so svojimi deťmi spoločné nezabudnuteľné chvíle v lone prírody.
V blízkosti hrad Čachtice, Tematín , Beckov a Trenčiansky hrad. Výlety je možné podnikať celoročne, v okolitých horách možnosť zberu húb a lesných plodov. Asi 10 km je vzdialená rekreačná zóna Zelená voda. Diaľničný privádzač vzdialený cca 9 km, Nové Mesto nad Váhom cca7 km, Bratislava cca 107 km, Trenčín cca 33 km.

Dohoda na cene v prípade seriózneho záujmu možná.

Uvedená cena nehnuteľnosti zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Pre bližšie informácie kontaktuje makléra:

makler
Jaroslava Ševčíková
0918 242 775
sevcikova-ZVNC-domum.sk

Kontaktný formulár:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.