Chata
Domy

DOMUM -"ZNÍŽENÁ CENA" - 2 iz.rodinný domček, širšie centrum Piešťan

Cena:
105 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Piešťany
Obec: Piešťany
Ulica: Kláštorská
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 197 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 78
  

Popis nehnuteľnosti:

V ponuke na predaj zaujímavý 2 iz domček na Kláštorskej ulici v Piešťanoch zo 60 -tych rokov. Murovaná stavba z tehly, s výmerou 197m2 a zastavanou plochou 107 m2, s jedným podzemným a jedným nadzemným podlažím. Zaujme svojou pôvodnou architektúrou, vstupným podbráním, ktoré slúži aj ako menšia garáž alebo odkladací priestor. Na opačnej strane podbránie končí oddelenou presklenou časťou a vstupom do záhrady. Toto je možné upraviť ako altánkovú oddychovú zónu a využiť aj v nepriaznivom počasí, na trávenie voľného času s rodinou a priateľmi. V záhradke je rodiaci vinič a krásne ihličnany, v časti je možné dopestovať zeleninu.
Z podbránia vedú schody na nadzemné podlažie. Chodbou sa dostaneme do kuchyne, vedľa je špajza a kúpeľňa s vaňou a umývadlom. Dve priestranné, rovnaké izby sú otočené do ulice. Izby sú priechodné, ale je to možné úpravou zmeniť. Zo vstupnej chodby sú dvere do WC, vedľa do miestnosti, kde je schodisko do priestoru nad podbráním. Tu je pozdĺžna miestnosť s umývadlom, oknom a výstupom na terasu. Táto slúžila na príležitostné spanie. Okná v izbách a kuchyni sú biele plastové, na podlahách je dlažba, v izbách pôvodné drevené vyspravené parkety, radiátory liatinové, kúrenie plynovým kotlom v suteréne. Nakoľko sú pivničné priestory dostatočne veľké, je ich možné využiť v časti pre športový relax, alebo miestnosť na podnikane, či priestor na uskladnenie. Rekonštrukciou je možné získať ďalší obytný priestor v povalových priestoroch.
Domček je možné okamžite obývať, ale aj postupne zrekonštruovať podľa vlastných predstáv. Jeho členitosť poskytuje veľa zaujímavých možností úprav pre vytvorenie útulného domova.
Pred domom je možné parkovanie a vysadené tuje vytvárajú súkromie.
Mesto Piešťany disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, Bratislava je vzdialená cca 90 km, Trnava 45km, Nové Mesto nad Váhom cca 25km,Topoľčany cca 35 km.
V blízkosti mesta je rekreačný areál Sĺňava, lyžiarske stredisko Bezovec, kde je možnosť športových aktivít. Nakoľko sú Piešťany kúpeľné mesto, je tu aj aktívny kultúrny život.

Dohoda na cene v prípade seriózneho záujmu možná.

Uvedená cena nehnuteľnosti zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Pre bližšie informácie kontaktuje makléra:

makler
Jaroslava Ševčíková
0918 242 775
sevcikova-ZVNC-domum.sk

Kontaktný formulár:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.