Chata
Domy

DOMUM - Záhradná chatka v Čachticiach, pekný výhľad

Cena:
20 500,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Obec: Čachtice
Ulica: Čachtice
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 32 m2
Plocha pozemku: 400 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 67
  

Popis nehnuteľnosti:

V ponuke záhradná chatka v záhradníckej osade v dedinke Čachtice, na pozemku o výmere 400m2 s rodiacim vinohradom a upraveným terénom pre parkovanie viacerých motorových vozidiel. Vzdialená cca 6 km od Nového Mesta nad Váhom, cca 8 km od diaľničného privádzača, cca 29 km od TN, cca 28 km od Piešťan.
Výmera obytného prízemia a poschodia je 32 m2, celá je podpivničená, cca 18 m2, je tu viac skladových miestností a elektrické hodiny. V prízemí je položená dlažba, rohová sedacia súprava, na poschodí nalepený koberec, priestory sú vymaľované na bielo. V prízemí sú napojené kachle na drevo, ktoré vykurujú aj poschodie. Na poschodí je spálňa a lodžia, z ktorej je pekný výhľad na široké okolie. Na terasovitom pozemku je rodiaci vinohrad, veľká moruša, jabloň a prívod úžitkovej vody. Časť je možné využiť ako úžitkovú a pestovať tu zeleninu. V chatke prebieha modernizácia, je tu možnosť upraviť si priestor a okolie podľa svojich predstáv. V prípade realizácie budovania kúpeľne je možnosť pripojiť sa na obecný vodovod .Celá osada je oplotená a uzamknutá.
Pozemok nie je vo vlastníctve majiteľa, iba chatka. ktorá má svoje súpisné číslo a LV. V celej záhradkárskej oblasti je plánovaná pozemková úprava a odkupovanie pozemkov do osobného vlastníctva.
Táto pekná chatka zaujme ľudí, ktorí potrebujú relax v krásnom prostredí prírody, mimo mesta a určite aj rodiny s deťmi, na trávenie spoločných chvíľ na čerstvom vzduchu.


Dohoda na cene v prípade seriózneho záujmu možná.

Uvedená cena nehnuteľnosti zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Pre bližšie informácie kontaktuje makléra:

makler
Jaroslava Ševčíková
0918 242 775
sevcikova-ZVNC-domum.sk

Kontaktný formulár:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.