Chata
Domy

DOMUM - 2i RD Kálnica, vidiecke sídlo, pekný slnečný pozemok 3320 m2, potok

Cena:
83 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Obec: Kálnica
Ulica: Kálnica
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 3320 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 62
  

Popis nehnuteľnosti:

Na predaj 2i rodinný dom na rozsiahlom pozemku o výmere 3320 m2 v dedine Kálnica. Dedinka Kálnica je na dosah od diaľničného privádzača cca 5 km, od Nového Mesta nad Váhom 6 km, od Piešťan 25 km, od Trenčína 25 km a Bratislavy cca 109 km.
V strede veľkého pozemku o výmere 3320 m2 stojí pekný vidiecky dom v tvare „L“ z roku 1952. V prednej časti domu sú dve veľké izby, kde sú osekané omietky, pripravené na novú rekonštrukciu. V druhej časti domu je kuchyňa, kúpeľňa, chodbička, komora a pivnica na zeleninu. Pristavená je hospodárska časť a kôlňa. Priestranné povalové priestory poskytujú možnosti prerobenia a rekonštruovania na obytné podkrovie.
V domčeku je privedená voda, elektrina, vonku studňa a žumpa. Nová prípojka elektriny, vody a odpadu sú dotiahnuté aj na druhú stranu pozemku. Pozemok má dva vstupy, v zadnej časti je spevnená prístupová cesta, sú tu vysadené rodiace ovocné stromy, orechy, jablone, slivky a marhule. V jeho strednej časti je vyčlenená časť na vybudovanie altánku, je k tomu vypracovaná aj dokumentácia a miesto na pristavenie obytného karavanu. Rozsiahlosť pozemku umožňuje výstavbu moderného rodinného domu podľa predstáv nového majiteľa, alebo pokračovať s renováciou toho pôvodného.
Nehnuteľnosť je situovaná v krásnom tichom prostredí obce, cez pozemok preteká potôčik, ktorý umocňuje a dotvára príjemnú atmosféru pohodového života na dedine a na čerstvom vzduchu.
Dedinka Kálnica má základnú občiansku vybavenosť, je tu škola, škôlka, pošta, zdravotné stredisko, potraviny, pohostinstvá. Známe je aj športové stredisko Ski a Bike park.


Dohoda na cene v prípade seriózneho záujmu možná.

Uvedená cena nehnuteľnosti zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Pre bližšie informácie kontaktuje makléra:

makler
Jaroslava Ševčíková
0918 242 775
sevcikova-ZVNC-domum.sk

Kontaktný formulár:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.