Chata
Domy

Podnikateľský objekt v priemyselnej časti Novom Meste n/V, 951m2

Cena:
364 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Obec: Nové Mesto nad Váhom
Ulica: Trenčianska
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 500 m2
ID inzerátu: 21
  

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame napredaj viacúčelový podnikateľský objekt v priemyselnej zóne Nového Mesta nad Váhom s výbornou dostupnosťou - cca. 2km od diaľničného privádzača, cca. 100km od Bratislavy a Žiliny.
Objekt postavený na pozemku s rozlohou 951m2 plus podiel na prístupovej ceste, so zastavanou plochou 526m2, úžitkovou plochou do 500m2. Skladá sa z 2 hlavných častí, prvá časť zároveň aj pôvodná staršia časť ma rozmery 11x18m s dispozíciou hlavná dielňa so samostatný vstupom, menšia dielňa taktiež so samostatným vstupom, dva sklady, kancelária, menšia predajne s vlastným vstupom, kuchynka, WC. Staršia časť prešla rozsiahlou rekonštrukciou cca 8 rokov dozadu, plastové okná, dvere, podlahy, rozvody, odpady, sanita. Nová časť o rozmeroch 26,5x12,5m sa skladá z priestrannej haly o rozmeroch 20x12,5m so svetlou výškou 4,3m a administratívnej časti ktorá je dvojpodlažná s pôdorysom 12x6m. Druhá nová časť objektu bola postavená v roku 2012 na kvalitných betónových základoch z pórobetónu a novou plechovou strechou. Administratívna časť je dvojpodlažná s prefabrikovaného stropu a drevenou zateplenou strechou s hydroizolačnými asfaltovými pásy. Celá nová časť má plastové okná, dvere, ele. bránu o rozmeroch 3x4m a dokončenou zateplenou fasádou. Interiér pripravený na dokončenie podľa vlastných predstáv. Celý podnikateľský objekt je pripojený na novú ele. prípojku z novej trafostanice, nová vodovodná a kanalizačná prípojka. Plyn vedený na hranici pozemku.
Objekt má veľký potenciál využitia s dokončením podľa vlastných predstáv. V okolí veľa podnikateľov a firiem, ktorý by mohli v budúcnosti slúžiť ako obchodný partneri. Nové Mesto n/V ma dlhoročné rozvíjajúce podnikateľské zázemie a dobré umiestnenie v rámci regiónu. Bezproblémový prístup aj pre kamióny počas celého roka, pár minút od diaľničného privádzača.


Dohoda na cene v prípade seriózneho záujmu, možná.

Uvedená cena nehnuteľnosti, zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti.

V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie, nás neváhajte kontaktovať.

Pre bližšie informácie kontaktuje makléra:

makler
Tomáš Pekarovič
0905 180 435
pekarovic-ZVNC-domum.sk

Kontaktný formulár:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.